Spoločnosť vydávajúca mobilné hry, GameMine, dosahuje udržateľný zisk po získaní 20 miliónov USD v rámci financovania série A

January 31, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

Spoločnosť GameMine dosiahla úroveň ziskovosti a je na ceste prekročiť v roku 2018 zisk viac ako 20 miliónov USD

LOS ANGELES, 31. januára 2018 /PRNewswire/ — GameMine Inc., vydavateľ mobilných hier v USA, dnes oznámil, že sa stal ziskový. Dosiahnutie pozitívnych finančných výsledkov sa pripisuje nedávnemu rozšíreniu hry GameMine na nové medzinárodné teritóriá, ako aj dynamickému rastu rozmanitosti herných titulov v priebehu roku 2017. Táto finančná stabilita prichádza ruka v ruke so vstupom hry GameMine na trh, so ziskom 20 miliónov dolárov rizikového kapitálu série A a taktiež s vytvorením niekoľkých strategických riadiacich pozícií a naštartovania medzinárodného distribučného partnerstva.

„Pôsobivý rast počtu titulov mobilných hier spoločnosti GameMine v roku 2017 nám umožnil zabezpečiť niekoľko nových medzinárodných distribučných partnerstiev a výrazne rozšíriť existujúce partnerstvá s celým radom európskych a afrických mobilných operátorov,” hovorí Daniel Starr, generálny riaditeľ spoločnosti GameMine. „Spojili sme sa tiež s firmou Nickelodeon, aby sme predplatiteľom ponúkli širokú škálu mobilných hier obsahujúcich celosvetovo známe postavy ako SpongeBob SquarePants a mladé Ninja korytnačky. Rozmanitosť našich herných titulov a rozšírenie trhu ponúkajúceho hry od firmy GameMine pomocou nových partnerstiev zásadne znásobili počet našich predplatiteľov, a tak sme sa bezpečne dopracovali k ziskovosti a v roku 2018 sme odhodlaní vygenerovať zisk viac ako 20 miliónov dolárov.”

GameMine je nadnárodná spoločnosť vydávajúca mobilné hry, ktorá vyvíja, vydáva licencie a získava mobilné hry a tie potom distribuuje spotrebiteľom vo viac ako 135 krajinách prostredníctvom trhu mobilných hier. Spoločnosť využíva svoju talentovanú globálnu sieť vývojárov a herných expertov na poskytovanie rôznorodých zábavných portálov pre mobilné hry. Spoločnosť GameMine udržiava partnerstvá s medzinárodnými mobilnými operátormi distribuujúcimi hry bez reklám predplatiteľom po celom svete.

Zakladatelia spoločnosti GameMine Starr a Flaviu Rus, jej prezident, udržiavajú rozsiahly katalóg s viac ako 400 titulmi mobilných hier pokrývajúcimi všetky hlavné herné žánre. GameMine slúži miliónom aktívnych používateľov na celom svete prostredníctvom distribučných partnerstiev s poprednými medzinárodnými mobilnými operátormi vrátane operátorov ako Vodacom, Orange a Telefonica. V roku 2017 spoločnosť GameMine zabezpečila milióny inštalácií a do svojho katalógu pridala viac ako 300 nových titulov vrátane hier svetovo uznávanej zábavnej značky Nickelodeon.

O spoločnosti GameMine
GameMine Inc. je americký vydavateľ mobilných hier so sídlom v Los Angeles, Kalifornia. GameMine vyvíja, udeľuje licencie a získava mobilné hry a ďalej ich distribuuje zákazníkom vo viac ako 135 krajinách prostredníctvom trhov s mobilnými hrami na báze predplatného. Prostredníctvom globálnej siete talentovaných vývojárov a expertov na mobilné hry, špičkových partnerov v oblasti mobilných operátorov a prítomnosti v službe Google Play, ponúka spoločnosť GameMine rôznorodé portály pre mobilné herné platformy rôznych žánrov, ktoré uspokoja široké spektrum záujemcov.

Webovské sídlo: https://www.gamemine.com/

Sociálne siete:
https://www.facebook.com/GameMinesocials 
https://twitter.com/gameminesocials 
https://www.instagram.com/gameminesocials/?hl=en

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/519848/Gamemine_Logo.jpg

SOURCE GameMine Inc.

Related Links

https://www.gamemine.com

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.