Sanya organizuje slávnosti svojho mesta v Moskve

August 11, 2017 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

Slávnosti mesta Sanya rozžiarili Moskvu

Slávnosti mali pozitívny ohlas a zahŕňali aj fotografickú výstavu mesta Sanya, výstavu jedla a potravín, kultúrnu expozíciu lokálnych tradícií národnosti Li, vizuálne predstavenie miestnej prírodnej scenérie pomocou virtuálnej reality a zájazdov za tradičnými čínskymi liečebnými kúpeľmi medzi inými tematickými podujatiami v exteriéri, ktoré v občanoch Moskvy zanechali hlboký dojem z „krásneho mesta Sanya, romantického raja.”

A.M. Porisky Antovič Dolovič, obyvateľ Moskvy, povedal: „Slávnosti sú podľa mňa veľmi prínosné, mne sa najviac páči výstava, tance a brokáty Li. Dúfam, že budem mať príležitosť navštíviť Sanyu a zažiť miestne pobrežné zvyky naživo.”

Primátor mesta Sanya Wu Yanjun povedal: „Sanya, jediná čínska tropická prímorská dovolenková destinácia so službami na medzinárodnej úrovni, sa pretvára na turistické mesto svetovej triedy. V súlade s medzinárodnými štandardmi bude mesto ďalej diverzifikovať svoje produkty cestovného ruchu, zvýši mieru ekologickej ochrany, zameria sa na optimalizáciu krajinných prvkov a zlepšenie infraštruktúry a služieb. V blízkej budúcnosti bude Sanya poskytovať ešte lepšie služby pre turistov z Ruska ako aj z iných krajín sveta.”

Oleg Ryžkov, zástupca ministra kultúry Ruskej federácie, povedal na propagačnom podujatí: „Sanya vytvára výhodnejšie turistické prostredie pre turistov z celého sveta a ja sám sa už teším na cestu do tohto mesta s rodinou.”

Li Hui, čínsky veľvyslanec v Rusku, vo svojom prejave povedal, že slávnosť umožnila ruským občanom dozvedieť sa viac o meste Sanya a ešte prehĺbiť vzťahy a spoluprácu medzi mestom a ruskými komunálnymi a federálnymi inštitúciami, čím sa Sanya skutočne stala mostom podporujúcim priateľstvo Medzi Číňanmi a Rusmi.

Mesto Sanya prilákalo v prvej polovici tohto roka 333 000 zahraničných turistov, z toho 126 tisíc bolo z Ruska, čo znamená nárast viac ako 400 percent oproti predchádzajúcemu roku a prvé miesto pre Sanyu v počte zahraničných turistov.

Cestovanie je medzi občanmi populárne

Na propagačnom podujatí rezonovala najmä viacrozmerná „stereometrická” interakcia, ktorá zvýšila popularitu mesta Sanya medzi ruskými občanmi. Unikátna výstavná sála s motívmi kokosových paliem a mora predstavila mimoriadne turistické zdroje mesta, kým výstavné stánky s témami jedál, ubytovania, cestovania, cestovného ruchu, nakupovania a zábavy prilákali veľa návštevníkov taktiež. Outdoorová roadshow presvedčivo predviedla služby ponúkané ruským občanom.

„Slávnosti mi dávajú pocit, že som tam skutočne bola, moji priatelia už boli na dovolenke v Sanyi a veľmi si pochvaľovali. Tento rok tam pocestujem aj ja aj s celou rodinou,” povedal Dmitrij Gorin z Moskvy.

Ruské cestovné agentúry pomáhajú pri propagácii mesta Sanya

Okrem toho sa v popoludňajších hodinách uskutočnilo propagačné podujatie zamerané na cestovný ruch, ktoré bolo určené najmä pre manažérov pracujúcich v medzinárodnom cestovnom ruchu v Rusku. Zúčastnilo sa ho stovky riadiacich pracovníkov z celého sektora a získalo veľkú pozornosť novinárov z celého Ruska aj miestnych obyvateľov. S nádhernými fotografiami, úžasnými videoklipmi, vášnivými slovami a prejavmi uviedli zástupcovia cestovného ruchu zo Sanyi návštevníkov do sektoru cestovného ruchu v tejto destinácii a nadviazali interakciu s účastníkmi, ktorá im umožnila spoznať Sanyu v príjemnej atmosfére.

V rámci spolupráce delegácia zo Sanyi nadviazala diskusiu s ruskými cestovnými kanceláriami o tom, ako optimalizovať trasy a zlepšiť úroveň lokálnych zájazdov v turistickom mieste.

Zástupca ruskej agentúry cestovného ruchu Sergej Nazarov povedal: „Na Sanyu sa z pohľadu cestovného ruchu vždy pozeráme s optimizmom, pretože má krásne more, komfortné prostredie pobrežných rezortov a kvalitné turistické služby. Takáto propagácia nám dáva väčšiu dôveru v rozvoj turistických stredísk v Sanyi. Teraz sa Sanya ešte viac otvorila svetu, má pohodlnejšiu a rýchlejšiu dopravu, väčšiu turistickú kapacitu a rôznorodejšie produkty cestovného ruchu. Mesto sa stane jedným z hlavných zahraničných trhov našich cestovných kancelárií a priláka viac ruských turistov, ktorí si tu iste užijú skvelú dovolenku.”

Slávnosti sa už predtým konali v Bangkoku, Thajsku, Kuala Lumpur, Malajzii, Jakarte, Indonézii, Alma-Ate, Kazachstane a teraz v Moskve v Rusku. Miestna samospráva mesta Sanya uviedla, že budúce zastávky na roadshow zahŕňajú Spojené kráľovstvo a Nemecko a ďalšie krajiny, ktoré sú hlavnými zdrojmi návštevníkov mesta Sanya. Na každej zastávke majú spoločný cieľ zvýšiť povedomie a informovanosť o meste Sanya na medzinárodných trhoch cestovného ruchu.

O meste Sanya

Sanya sa nachádza na najjužnejšom mieste čínskeho ostrova Hainan a je medzinárodnou prímorskou destináciou. Mesto si získalo obdiv návštevníkov z celého sveta ako jediná čínska prímorská dovolenková destinácia vďaka úžasnému pobrežiu a bohatému kultúrnemu dedičstvu.

Viac informácií o meste Sanya nájdete na: http://english.sanya.gov.cn/publicfiles//business/htmlfiles/englishsite/tourism/index.html

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/544253/Celebration_Show.jpg  
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/544254/Sanya_Food_Show.jpg  

SOURCE Sanya Municipal Government

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.