Pierwsza na świecie firma zajmująca się atmosferycznym wytwarzaniem wody zostaje partnerem forum nauki, polityki i biznesu ONZ w zakresie środowiska

December 13, 2017 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

HONGKONG, 13 grudnia 2017 r. /PRNewswire/ — W celu realizacji wizji „ziemi bez zanieczyszczeń” program ochrony środowiska ONZ zorganizował trzecie zgromadzenie ONZ w sprawie środowiska. Zgromadzenie odbyło się w Nairobi, stolicy Kenii w dniach od 4 do 6 grudnia. Zgromadzenie jest najpoważniejszym organem decyzyjnym na świecie w kwestiach środowiskowych. W spotkaniu wzięło udział ponad 4000 głów państw, ministrów, przedstawicieli firm, urzędników ONZ oraz przedstawicieli społeczeństwa obywatelskiego. Firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group z Hongkongu była pierwszą firmą zajmującą się zasobami wody zaproszoną w charakterze członka założycielskiego komitetu sterującego i partnera forum nauki, polityki i biznesu ONZ w zakresie środowiska. Forum współprowadzili Miroslav Lajcak, prezes Zgromadzenia Narodowego ONZ oraz Edgar Gutierrez Espeleta, prezes zgromadzenia do spraw środowiska w ONZ.

Dato’ Sri Prof Ng Tat Yung, założyciel firmy Heaven Springs Dynasty Harvest Group przewodził delegacji biorącej udział w wydarzeniu obejmującej dr. Stanleya Leunga, starszego wiceprezesa, dr. Johnny’ego Ip, wiceprezesa i Kita Yen, asystenta prezesa grupy.

Jako pionier i lider w zakresie atmosferycznego wytwarzania wody firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group jest w posiadaniu ponad 80 międzynarodowych patentów w systemie WIPO PCT obejmującym 152 kraje i regiony. Firma z oddaniem pracuje nad zapewnianiem dostępu do wody pitnej w sposób zrównoważony poprzez zastosowanie wiodących na świecie rozwiązań technologicznych.

Miroslav Lajcak, prezes Zgromadzenia Narodowego ONZ odwiedził stanowisko firmy Heaven Springs Dynasty Harvest po uroczystym otwarciu targów UNEA Sustainable Innovation Expo i był bardzo zaskoczony przełomem technologicznym, stwierdzając „nie mogę w to uwierzyć, wielkie gratulacje”. Ponadto stanowisko firmy w trakcie szczytu odwiedziło ponad 30 ministrów i ambasadorów. Większość z nich była zaskoczona nową technologią generacji wody z atmosfery i potwierdziła, że jest to skuteczne rozwiązanie problemu ograniczonego dostępu do wody i rosnących zanieczyszczeń na świecie.

W celu realizacji wizji „dostępu do bezpiecznej wody pitnej wszędzie tam, gdzie znajduje się powietrze” firma Heaven Springs Dynasty Harvest Group wraz z innymi organizacjami pozarządowymi podjęła inicjatywę stowarzyszenia praw do rozwoju wody atmosferycznej. Ponadto firma nawołuje do współpracy i wzywa do wsparcia wiele państw, które mogą inwestować w i współtworzyć branżę atmosferycznego wytwarzania wody.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://en.heavensprings.com.

Zdjęcie – http://mma.prnewswire.com/media/618535/Heaven_Springs_Forum.jpg

SOURCE Heaven Springs


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.