Meziroční dodávky modulů společnosti JA Solar do Indie dosáhly v roce 2017 výkonu 1 GW

December 22, 2017 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

PEKING, 23. prosince 2017 /PRNewswire/ — Společnost JA Solar Holdings Co., Ltd. („JA Solar”), jeden z největších světových výrobců vysoce výkonných solárních produktů, dnes oznámila, že meziroční dodávky modulů společnosti do Indie v roce 2017 dosáhly kapacity 1 GW. Jako druhý největší výrobce solární energie s 10% podílem na trhu v Indii se společnost JA Solar stala v posledních dvou letech nejrychleji rostoucí společností působící v oblasti solární energie v zemi.

Moduly o celkové kapacitě 1 GW zaslané do Indie představují kapacitu výroby elektřiny přibližně 1,7 miliardy kWh, což může snížit emise uhlíku o 1,47 milionu tun ročně. To také znamenalo klíčový mezník v podpoře rozvoje nové energie v zemi. Od svého prvního odeslání modulu do Indie v roce 2011 se společnost JA Solar rychle rozvinula v regionu tím, že vytvořila strategická partnerství s místními developery, společnostmi EPC, nezávislými výrobci energie a dalšími důležitými partnery. Společnost se domnívá, že vynikající kvalita a vysoká spolehlivost jejích modulů spolu se silnou finanční situací a širokou globální prodejní a servisní sítí i nadále povzbuzují akceptování trhu a získávají vynikající pověst mezi zákazníky.  

Společnost JA Solar dosahuje této kvality využitím svých pokročilých výrobních linek a rozsáhlých laboratoří výzkumu a vývoje. JA Solar je první společností na světě, která aplikuje technologie dvojitého tisku na všechny linky výroby článků. Společnost také dosáhla 100% hromadné výroby PID-rezistentních článků a dvojitého anti-PID 85 pro všechny moduly. Navíc její nejlepší komponenty ve své třídě umožňují jejím modulům splňovat testy dlouhodobé spolehlivosti a odolnosti vůči životnímu prostředí. Moduly JA Solar mají vynikající výkon v různých nepříznivých prostředích, která charakterizují indický trh.

„Indie se vyvíjí jako jeden z největších světových trhů fotovoltaických článků a společnost JA Solar je v dobrém postavení, aby i nadále získávala tržní podíl v regionu. Stále se soustředíme na další inovace ve fotovoltaické technologii, abychom ještě více zvýšili účinnost článků a modulů. Věříme, že nám to umožní, abychom i nadále poskytovali našim zákazníkům vysoce spolehlivé moduly a špičkové služby,” řekl Baofang Jin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti JA Solar.

Společnost JA Solar je předním světovým výrobcem křemíkových plátků, článků a modulů používaných v solárních fotovoltaických systémech. Do konce roku 2017 se očekává, že její výrobní kapacita pro každou z těchto kategorií dosáhne výkonu 3 GW, 6,5 GW a 7 GW. Společnost JA Solar byla založena v roce 2005 a její kumulované zásilky přesahují výkon 25 GW. Společnost podniká ve více než 100 zemích po celém světě.

SOURCE JA Solar Holdings Co., Ltd.

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.