Město Sanya zahájilo v Moskvě oslavy Sanya Celebration

August 12, 2017 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

Oslava Sanya Celebration rozzářila Moskvu

Slavnosti měly pozitivní ohlas a zahrnovaly i fotografickou výstavu města Sanya, výstavu jídla a potravin, kulturní expozici lokálních tradic národnosti Li, vizuální představení místní přírodní scenérie pomocí virtuální reality a zájezdů do tradičních čínských léčebných lázní. Obsahovaly také tematické akce v exteriéru, které v občanech Moskvy zanechaly hluboký dojem z “krásného města Sanya, romantického ráje.”

A.M. Porisky Antovič Dolovič, obyvatel Moskvy, uvedll: “Slavnosti jsou podle mě velmi přínosné, mi se nejvíce líbí výstava, tance a brokáty Li. Doufám, že budu mít příležitost navštívit Sanyu a zažít zvyky místního pobřežní živě. “

Primátor města Sanya Wu Yanjun řekl: “Sanya, jediná čínská tropická přímořská destinace se službami na mezinárodní úrovni, se přetváří na turistické město světové třídy. V souladu s mezinárodními standardy bude město dále diverzifikovat své produkty cestovního ruchu, zvýší míru ekologické ochrany, zaměří se na optimalizaci krajinných prvků a zlepšení infrastruktury a služeb. V blízké budoucnosti bude Sanya poskytovat ještě lepší služby pro turisty z Ruska i z jiných zemí světa. “

Oleg Ryžkov, zástupce ministra kultury Ruské federace, během propagační akce poznamenal: “Sanya vytváří výhodnější turistické prostředí pro turisty z celého světa a já sám se už těším na cestu do tohoto města s rodinou.”

Li Hui, čínský velvyslanec v Rusku, ve svém projevu řekl, že slavnost umožnila ruským občanům dozvědět se více o městě Sanya a dále prohloubit vztahy a spolupráci mezi městem a ruskými komunálními a federálními institucemi, čímž se Sanya skutečně stala mostem podporujícím přátelství mezi Číňany a Rusy.

Město Sanya přilákalo v první polovině tohoto roku 333 000 zahraničních turistů, z toho 126 tisíc bylo z Ruska, což představuje nárůst více než 400 procent oproti předchozímu roku a první místo pro Sanyu v počtu zahraničních turistů.

Cestování je mezi místními občany populární

Na propagační akci zapůsobila vícerozměrná “stereometrická” interakce, která zvýšila popularitu města Sanya mezi ruskými občany. Unikátní výstavní sál s motivy kokosových palem a moře představil mimořádné turistické zdroje města, zatímco výstavní stánky s tématy jídel, ubytování, cestování, cestovního ruchu, nakupování a zábavy také přilákaly mnoho návštěvníků. Venkovní roadshow přesvědčivě předvedla služby nabízené ruským občanům.

“Slavnosti mi dávají pocit, že jsem tam skutečně byl, mí přátelé už na dovolené v Sanyi byli a velmi si ji pochvalovali. Letos tam pojedu i já s celou rodinou, “řekl Dmitrij Gorin z Moskvy.

Ruské cestovní kanceláře pomohou propagovat turistiku ve městě Sanya

V odpoledních hodinách se navíc uskutečnila propagační akce zaměřená na cestovní ruch, která byla určena zejména manažerům pracujícím v mezinárodním cestovním ruchu v Rusku. Zúčastnily se jí stovky řídících pracovníků z celého sektoru a akce získala velkou pozornost novinářů z celého Ruska i místních obyvatel. Nádhernými fotografiemi, úžasnými videoklipy, vřelými slovy a projevy uvedli zástupci cestovního ruchu z města Sanya návštěvníky do sektoru cestovního ruchu v této destinaci a navázaly interakci s účastníky, která jim umožnila poznat Sanyu v příjemné atmosféře.

V rámci spolupráce delegace z města Sanya navázala diskusi s ruskými cestovními kancelářemi o tom, jak optimalizovat trasy a zlepšit úroveň lokálních zájezdů v turistické destinaci.

Zástupce ruské cestovní kanceláře, Sergej Nazarov, řekl: “Na Sanyu se z pohledu cestovního ruchu vždy díváme s optimismem, protože má krásné moře, komfortní prostředí pobřežních resortů a kvalitní turistické služby. Taková propagace nám dává větší důvěru v rozvoj turistických středisek v Sanyi. Nyní se Sanya ještě více otevřela světu, má pohodlnější a rychlejší dopravu, větší turistickou kapacitu a různorodější produkty cestovního ruchu. Město se stane jedním z hlavních zahraničních trhů našich cestovních kanceláří a přiláká více ruských turistů, kteří si zde jistě užijí skvělou dovolenou. “

Slavnosti se již dříve konaly v Bangkoku, Thajsku, Kuala Lumpur, Malajsii, Jakartě, Indonésii, Almatě, Kazachstánu a nyní v Moskvě v Rusku. Místní samospráva města Sanya uvedla, že budoucí zastávky na roadshow zahrnují Spojené království, Německo a další země, které jsou hlavními zdroji návštěvníky města Sanya. Na každé zastávce mají společný cíl zvýšit povědomí a informovanost o městě Sanya na mezinárodních trzích cestovního ruchu.

O městě Sanya

Sanya se nachází na nejjižnějším místě čínského ostrova Hainan a je mezinárodní přímořskou destinací. Město si jako jediná čínská přímořská destinace získalo obdiv návštěvníků z celého světa díky úžasnému pobřeží a bohatému kulturnímu dědictví.

Více informací o městě Sanya najdete na webových stránkách: http://english.sanya.gov.cn/publicfiles//business/htmlfiles/englishsite/tourism/index.html

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/544253/Celebration_Show.jpg  
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/544254/Sanya_Food_Show.jpg  

SOURCE Sanya Municipal Government

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.