GAC Motor zaprezentuje oryginalny sedan i koncepcję samochodu elektrycznego na targach NAIAS 2018

January 7, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

GUANGZHOU, China, Jan. 7, 2018 /PRNewswire/ — Firma GAC Motor, najszybciej rozwijający się producent pojazdów w Chinach, zaprezentuje linię wysokiej klasy pojazdów, w tym sedan, SUV, minivan i NEV na północnoamerykańskich międzynarodowych targach motoryzacyjnych NAIAS (North American International Auto Show) 2018. Na konferencji prasowej, która odbędzie się 15 stycznia zaprezentowane światu zostaną także zupełnie nowy model sedan i koncepcja nowego pojazdu firmy GAC Motor. Targi NAIAS będą miały miejsce od 13 do 18 stycznia 2018 r. w Cobo Center w Detroit.

Goszcząca na targach NAIAS już po raz trzeci jedyna chińska firma motoryzacyjna GAC Motor zdobywa coraz większe zainteresowanie i przez to jest bardziej znana wśród lokalnych nabywców oraz lepiej rozumie ich potrzeby. Wystawiane na targach NAIAS 2018 przez GAC Motor modele obejmą luksusowe pojazdy, w tym GA8, GS8 i GM8, które sprawdziły się w zakresie dostarczania bezpiecznego i zaufanego transportu uczestników wydarzenia Fortune Global Forum 2017 z firmą występującą w roli oficjalnego partnera transportowego. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż firma GAC Motor na targach NAIAS 2018 zaprezentuje nowy, oryginalny model sedan GA4. Model ten jest popularnym sedanem na bazie własnej platformy klasy A firmy GAC Motor. Projekt modelu pozycjonowany jest na rodzinny pojazd kojarzony z bezpieczeństwem i urokiem. Ponadto firma GAC zaprezentuje także pierwszy, kompaktowy koncept pojazdu SUV zasilany nowymi źródłami energii zaprojektowany z myślą o rynku północnoamerykańskim. Pojazd o nazwie Enverge ujawni przełomowe technologie firmy i ogromny potencjał w zakresie elektryfikacji, połączeń i systemów inteligentnych w pojazdach. Nowe modele wyczekiwane są przez ekspertów, media branżowe i konsumentów.

Wraz z wprowadzeniem na rynek przez firmę GAC Motor nowych pojazdów zakres modeli jest imponujący i otwiera drogę firmie GAC Motor do dalszej penetracji globalnych rynków, przy jednoczesnym demonstrowaniu zaawansowanych i lepszych możliwości firmy w zakresie badań i rozwoju, produkcji i jakości. Przez koncentrację na projektowaniu luksusowych pojazdów i ulepszaniu wrażeń z jazdy firma GAC Motor zamierza zdefiniować przyszłość mobilności, wprowadzając na rynek produkty najwyższej jakości o indywidualnych projektach.

– GAC Motor z dumą prezentuje na NAIAS tak ważne dodatki do modeli SUV, sedan i minivan – skomentował Yu Jun, prezes firmy GAC Motor. – Wraz z wdrażaniem naszej strategii zakładającej stanie się firmą motoryzacyjną o globalnym zasięgu będziemy nadal projektować produkty, które odpowiadają na różne potrzeby klientów z całego świata – dodał prezes.

W 2017 r. firma GAC Motor wypełniła cel rocznej sprzedaży na poziomie 500 000 pojazdów w Chinach, tym samym osiągając wzrost w skali roku na poziomie 37,2% i będąc pionierem wysokiej jakości produkcji z zachowaniem zrównoważonego rozwoju. Ciesząc się tytułem bardzo zaufanej marki, firma GAC Motor otrzymała najwyższe noty od JD Power przez kolejnych pięć lat. Tak wysokie oceny są dowodem na uznanie wysiłków firmy w zakresie zmiany rozumienia pojęcia „Made in China“. Prezentacja wszystkich modeli firmy na targach NAIAS 2018 będzie dowodem na potęgę przedsiębiorstwa jako międzynarodowego producenta samochodów.   

– Na targach NAIAS GAC Motor zaprezentuje nowszą wersję strategii na rynek amerykański, koncentrującą się na marce, marketingu i produkcie. Będzie do zupełnie nowy plan związany z oficjalnym wejściem firmy na rynek w roku 2019 – dodał Yu. – Północna Ameryka ma najbardziej restrykcyjne standardy, prawa i przepisy, więc wejście na rynek jest jednocześnie wyzwaniem i testem jakości, technologii i możliwości badań i rozwoju firmy GAC Motor. Wierzymy, że wejście na północnoamerykański rynek przyczyni się do jeszcze lepszych osiągnięć firmy w zakresie badań i rozwoju, jakości produktu, wpływu marki i zarządzania przedsiębiorstwem. Jednocześnie będziemy mogli zintegrować globalne zasoby na rynkach rozwiniętych i podstępować dalej w zakresie internacjonalizacji – dodał prezes.

Firma GAC Motor zorganizuje także targi rekrutacyjne na uczelniach i przeprowadzi społeczną rekrutację. Więcej informacji można znaleźć poniżej.

Rekrutacja na uczelni
13:30, 12 stycznia 2018 r. (piątek)
Conference & Event Services-Pendleton, University of Michigan, Ann Arbor
Adres: Michigan Union, 530 S State St, Ann Arbor, MI 48109
Aplikacje: Campus@gacmotor.com  

Rekrutacja społeczna
13:30, 13 stycznia 2018 r. (sobota)
Detroit Marriott w Renaissance Center
Adres :400 Renaissance Dr, Renaissance Center, Detroit, MI 48243
Aplikacje: zhaopin@gacmotor.com
Więcej informacji: https://event.liepin.com/t/1514435513775/

O GAC Motor
Założona w 2008 r. spółka Guangzhou Automobile Group Motor CO., LTD (GAC Motor) to spółka podległa GAC Group, która zajmuje 238 miejsce na liście Fortune Global 500. Firma rozwija i produkuje wysokiej klasy pojazdy, silniki, części i akcesoria samochodowe. W 2017 roku firma osiągnęła stopę wzrostu na poziomie 37,2% w porównaniu do roku ubiegłego. Firma GAC Motor już od pięciu lat zajmuje pierwsze miejsce wśród wszystkich chińskich marek w studium jakości J.D. Power 2017 China Initial Quality StudySM (IQS) w Azji Pacyficznej. Celem firmy jest osiągnięcie poziomu produkcji w wysokości 500 000 pojazdów w roku 2017 i 1 000 000 pojazdów do roku 2020.

Więcej informacji:
Facebook: https://www.facebook.com/GACMotor 
Instagram: https://www.instagram.com/gac_motor
Twitter: https://www.twitter.com/gac_motor 

Kontakt z mediami:
Sukie Wong
+86-186-8058-2829
GACMotor@126.com

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/625357/GAC_Motor_The_GA4.jpg 
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/625358/GAC_Motor_first_compact_new_energy_concept_SUV.jpg 
Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/625356/GAC_Motor___Yu_Jun.jpg  

SOURCE GAC Motor

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.