Cristiano Ronaldo vstupuje do partnerstva so spoločnosťou Graphic India a VMS Communications pri tvorbe nového animovaného seriálu „STRIKER FORCE 7″

May 10, 2018 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

~ Svetová športová hviezda vytvára nový seriál v oblasti zábavy, ktorý bude fanúšikov zabávať hneď v niekoľkých médiách ~

LOS ANGELES, 10. mája 2018 /PRNewswire/ — Svetoznáma športová špička Cristiano Ronaldo oznámil spoluprácu so spoločnosťou Graphic India, popredným tvorcom kreslených románov a animácií so zameraním na superhrdinov a s firmou VMS Communications, spoločnosťou mobilného digitálneho marketingu a manažmentu. Spoločne s nimi prinesie do sféry zábavy nový seriál STRIKER FORCE 7 objavujúci sa v animáciách, komiksoch, publikáciách, hrách a v digitálnom obsahu. Zmluvu sprostredkovala známa športová agentúra Polaris Sports.

„Vždy som bol fanúšikom superhrdinov a možnosť spoluvytvárať nový animovaný seriál som hneď privítal,” dodal Cristiano Ronaldo. „Tak ako futbal spája kultúry a ľudí celého sveta, tak aj animované postavičky a hrdinovia dokážu prepájať národy, preto som veľmi rád, že môžem zladiť svoju vášeň pre futbal s nadšením pre superhrdinov a zdieľať ich so svojimi fanúšikmi.”

„Cristiano Ronaldo je inšpiráciou pre milióny ľudí na celom svete kvôli svojmu odhodlaniu, pracovnej etike a úžasnej hre. CR7 je skutočný superhrdina pre celú generáciu a v tíme Striker Force 7 ožijú postavy známe z nášho sveta (a iných), predstavujúce rôznorodosť a pohodové nastavenie miliónov fanúšikov,” dodal Sharad Devarajan, spolutvorca a producent nového seriálu ako aj generálny riaditeľ spoločnosti Graphic India.  

„Už viac ako päť rokov spolupracujeme s Cristianom a agentúrou Polaris Sports a lepších partnerov si už ani nemôžeme želať. Cristianovo meno je synonymom profesionality, odhodlania a úspechu. Práve preto je inšpiráciou pre milióny ľudí na celom svete. Najsledovanejšou športovou hviezdou na sociálnych médiách sa tiež nestal náhodou, preto bol pre nás Cristiano prvou voľbou, keď sme hľadali hlavnú postavu pre animovaný seriál o skutočnej ikone,” dodal Diego Guarderas, prevádzkový riaditeľ spoločnosti VMS Communications.

Animovaný seriál vytvoril Cristiano spolu s Devarajanom. Obaja vystupujú tiež v roli výkonných producentov spolu s Diegom Guarderasom z VMS Communications, tímom agentúry Polaris Sports a Jeevanom J. Kangom, viceprezidentom spoločnosti Graphic pre tvorbu a hlavným tvorcom postáv.

Dodatočné informácie o dátume spustenia animovaného seriálu uverejníme čoskoro. Fanúšikovia nájdu vždy najčerstvejšie informácie na stránke: www.strikerforce7.com.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/689332/STRIKERFORCE7_CRISTIANO_01.jpg

SOURCE Graphic India

 


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.