Christie zaprezentuje laserowe projektory fosforowe Crimson 3DLP na targach ISE 2018

February 5, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

WOKINGHAM, Anglia, 5 lutego 2018 r. /PRNewswire/ — Nowe laserowe projektory fosforowe 3DLP® z serii Crimson firmy Christie® zostaną zaprezentowane na targach ISE 2018. Zapewniające do 25 000 lumenów ISO, przetwarzanie 60 Hz i rozwiązanie Christie BoldColor Technology w kompaktowej, wytrzymałej obudowie modele oferują niski koszt posiadania dla klientów wśród wypożyczalni, w branży wydarzeń scenicznych i w instalacji na stałe. W celu jeszcze większego zmniejszenia kosztów klienci mogą przejść z obecnych serii Christie M i J na modele WU25 i HD25 serii Crimson, które nie wykorzystują lamp, bez konieczności zakupu nowych obiektywów.

– Publiczność dostrzeże różnicę tak pod względem intensywności koloru, jak i jasności w projektorach Crimson na targach ISE 2018 – skomentował Miles Donovan, starszy stażem kierownik rozwoju kanałów na obszarze EMEA w firmie Christie. – Dzięki długotrwałej jasności, solidnej niezawodności, elektronice TrueLife i rozwiązaniu BoldColor Technology seria Crimson łączy to, co najlepsze w rozwiązaniach laserów fosforowych z jasnością i kolorami, które wymagane są w dzisiejszych zastosowaniach na scenach stałych i na wydarzeniach. Z przyjemnością dowiemy się, co klienci myślą o nowych modelach na targach ISE – dodał kierownik.

Użytkownicy z pewnością docenią bardzo szybkie przetwarzanie elektroniki Christie TruLife™ oraz wbudowane możliwości mieszania i wyginania Christie Twist™. Co więcej, przez dodanie opcji Christie Mystique użytkownicy mogą zmniejszyć czas kalibracji systemów obejmujących wiele projektorów z kilku godzin do kilku minut, co prowadzi do oszczędności czasu i kosztów pracy.

Zaprojektowana specjalnie z myślą o technikach seria Crimson jest wytrzymała i łatwa w transporcie, przenoszeniu i instalacji dzięki kompaktowej budowie, cichym działaniu i obrocie o 360 stopni. Wykorzystując zamknięte, półprzewodnikowe źródło światła laserowego IP5X, projektory Crimson zapewniają długie lata niezawodnego, taniego w obsłudze działania oraz praktyczny brak konieczności konserwacji, będąc przy tym źródłem żywych kolorów między innymi parkach rozrywki, przestrzeniach zadaszonych i otwartych, stadionach, w miejscach rozrywki, na wielkich wydarzeniach, w przestrzeniach publicznych i nie tylko.

Wykorzystując prawie identyczną ramę, co bestsellerowy model Christie Boxer i zapewniając 20 000 godzin działania seria Crimson jest wytrzymała w drodze i w intensywnych zastosowaniach. Klienci, którzy potrzebują większej liczby klatek i do 120 Hz w wizualizacji 3D lub w zastosowaniach symulacyjnych powinni sprawdzić nowe modele Mirage HD25 i Mirage WU25 marki Christie®.

Seria Crimson zostanie zaprezentowana po raz pierwszy na obszarze EMEA na targach ISE 2018 na stanowisku firmy Christie (hala 1, stanowisko H70). Goście będą mogli przyjrzeć się najnowszemu laserowemu projektorowi fosforowemu 3DLP marki Christie z bliska. Pierwsze dostawy serii Crimson będą miały miejsce w lutym 2018 r.

O Christie®
Firma Christie Digital Systems USA, Inc. jest globalną firmą zajmującą się technologiami audio i wideo i jest spółką całkowicie zależną Ushio Inc. w Japonii (JP:6925). Nieustannie wyznaczając standardy branżowe poprzez wprowadzanie na rynek pionierskich rozwiązań wśród najbardziej zaawansowanych projektorów, systemów wyświetlaczy oraz rozwiązań dźwiękowych w salach kinowych, firma Christie zdobyła uznanie jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w zakresie technologii obrazu na świecie. Od sklepowych wystaw w Hollywood, przez najważniejsze centra dowodzenia po sale lekcyjne i symulatory szkoleniowe rozwiązania obrazu i projektory Christie skupiają uwagę publiczności na całym świecie poprzez dynamiczne, oszałamiające obrazy oraz porywające dźwięki. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.christiedigital.com/EMEA.

Profile firmy: 
Twitter.com/christiedigital
Facebook.com/christiedigital
#christiedigital

Nazwa Christie® jest znakiem towarowym firmy Christie Digital Systems USA, Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i na terenie niektórych innych krajów. Nazwa DLP® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Texas Instruments.

ŹRÓDŁO Christie

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.