Xbox i David Smith pobijają nowy ŚWIATOWY REKORD GUINNESSA™ w długości lotu człowieka wystrzelonego z armaty

March 14, 2018 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

TAMPA, Floryda, 14 marca 2018 r. /PRNewswire/ — David „The Bullet” Smith pobił ŚWIATOWY REKORD GUINNESSA w długości lotu człowieka wystrzelonego z armaty w trakcie premiery najnowszej gry na Xbox „Sea of Thieves“.

David został wystrzelony na wysokość niemal 60 metrów w powietrze z armaty pirackiej Xbox o długości 10 metrów na stadionie im. Raymonda Jamesa. Po wystrzeleniu Davidowi udało się pobić swój własny ŚWIATOWY REKORD GUINNESSA na odległość niemal 59 metrów. Śmiałek był w powietrzu przez około pięciu sekund, a następnie wylądował na wypełnionym powietrzem materacu do lądowania. Fani oglądali widowisko na żywo na kanale Mixer Xbox Channel, na którym także zostawiali motywacyjne komentarze wspierające Davida w tak ważnej chwili.

Gra „Sea of Thieves” dostępna będzie już od 20 marca w ramach Xbox Game Pass, co pozwoli graczom na wykorzystywanie własnych armat do zatapiania wrogich statków. Wsadź pirata w armatę, wymierz w cel, podpal lont i baw się dobrze! Gra „Sea of Thieves” jest dostępna już teraz do wcześniejszego zamówienia w sklepie Microsoft Store, a po premierze pozwoli graczom na cieszenie się przeżyciami w bogatym, fantastycznym świecie przepełnionym piratami, niebezpieczeństwem i odkryciami w jakości natywnego 4K i HDR!

Więcej ciekawych rekordów związanych z grami można znaleźć w Księdze Rekordów Guinnessa 2018: wydanie dla graczy.

Kontakt z mediami: Erica Teller, 212-774-6829, eteller@endeavorco.com

Wideo – https://mma.prnewswire.com/media/654056/SOT_Human_Cannonball_Launch_Broll.mp4

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/654051/Sea_of_Thieves_Human_Cannonball_Launch_Xbox.jpg

SOURCE Xbox

Related Links

http://www.xbox.com


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.