Whirlpool prezentuje kampanię #SensingYourWorld na festiwalu Fuorisalone

April 16, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

MEDIOLAN, April 16, 2018 /PRNewswire/ —

Na stoisku Whirlpool podczas festiwalu Fuorisalone odwiedzający będą mieli okazję odkryć najnowsze innowacje firmy. W ramach kampanii #SensingYourWorld marka Whirlpool zaprezentuje najwyższej jakości urządzenia wyposażone w zaawansowane funkcje łączności internetowej, które są odpowiedzią na potrzeby klientów. Whirlpool poprowadzi ekskluzywne wydarzenie inauguracyjne promujące rozwiązania oparte na rozpoznawaniu mowy i intuicyjne technologie oraz specjalny talk show poświęcony przyszłości domów podłączonych do internetu (ang. connected homes).

Poznaj urządzenia W Collection podłączone do internetu 

Whirlpool pokaże, jak łączność internetowa może poprawić interakcje z użytkownikiem – od planowania posiłków i urządzenia, do zdalnego monitorowania i kontroli za pośrednictwem niezwykle intuicyjnej aplikacji Whirlpool 6. Zmysł Live, po sterowanie głosowe za pomocą Asystenta Google, z możliwością korzystania z urządzeń bez użycia rąk. Nowe urządzenia z serii W Collection są ze sobą w pełni kompatybilne, zapewniając klientom nowy poziom doświadczeń. Są to na przykład okapy, które wykorzystują oświetlenie do wyświetlania powiadomień z innych urządzeń.

Prezentacja kampanii #SensingYourWorld  

Podczas Fuorisalone Whirlpool zaprezentuje nową kampanię marketingową #SensingYourWorld, organizując ekskluzywne wydarzenie w samym centrum dzielnicy Mediolanu, w której odbywa się festiwal. Ta szeroko zakrojona kampania podkreśla znaczenie najważniejszej wartości firmy, jaką jest wsłuchiwanie się w potrzeby klientów oraz pokazuje im korzyści wynikające z korzystania z innowacyjnych produktów najwyższej jakości wyposażonych w łączność internetową.

Ponadto Whirlpool umożliwi odwiedzającym udział w interaktywnym doświadczeniu łączącym w sobie elementy kampanii i nowej serii W Collection. Odwiedzający będą mieli okazję wziąć udział w wydarzeniu Whirlpool “Sensing Your World”, które przybliży im zdolność marki Whirlpool do spełniania oczekiwań ludzi.

16 kwietnia Whirlpool zorganizuje również odkrywczy i inspirujący talk show, który będzie poświęcony przyszłości. Ten fascynujący program zatytułowany “#SensingYourWorld Connectivity: A Consumer Take on the Future of Connected Appliances” (“#SensingYourWorld – przyszłość urządzeń podłączonych do internetu z perspektywy konsumentów”) zaprezentuje analizę nowych badań konsumenta przeprowadzonych przez  Whirlpool, które pokazują zmieniające się opinie ludzi na temat roli technologii w ich domach i kuchniach.

Whirlpool na Fuorisalone i EuroCucina 2018 

Aby zobaczyć na własne oczy prezentacje nowych produktów i innowacji, odwiedź stoisko Whirlpool na wystawie Fuorisalone Spazio Bergognone 26 lub na EuroCucina (pawilon 11 – stoiska A11-A15-B14-B18).

Więcej informacji na stronie: http://www.whirlpoolcorp-eurocucina2018.eu

KONTAKT:
Whirlpool EMEA
Edda Laudi
e-mail: edda_laudi@whirlpool.com

Agencja PR
Angharad Ertmann
e-mail: angharad.ertmann@emanatepr.com

SOURCE Whirlpool Corporation

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.