Spoločnosť Haier prišla s prvou pračkou obuvi do domácnosti, čím vytvorila novú kategóriu ochrany a starostlivosti o obuv

April 16, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

GUANGZHOU, Čína,, 16. apríla 2018 /PRNewswire/ — 15. apríla prezentovala spoločnosť Haier počas 123. ročníka jarného Kantonského veľtrhu prvú pračku obuvi do domácnosti, čím vytvorila novú kategóriu starostlivosti a ochrany o obuv. Stereo sprejová technológia je vôbec prvá v tomto odvetví a jej prínosom je skutočnosť, že eliminuje poškodenie obuvi, ktoré jej spôsobuje tradičné čistenie kefou a okrem toho zabezpečí pohodlnejšie a bezstarostnejšie čistenie.

Obuv môžeme vyčistiť troma metódami. Prvou je pranie v rukách. Ide o zložitý a náročný proces vyžadujúci veľa času a rôzne druhy kief. Druhou metódou je vyprať topánky v pračke, čo môže mať za následok, že sa do oblečenia dostane infekcia z obuvi, že sa vám zničia topánky a vyčistenie vám to aj tak nezaručí. Napokon, môžete zájsť do práčovne obuvi a nechať si topánky vyčistiť spolu s obuvou iných ľudí, ale tradičné komerčné čistenie topánok stále využíva kefy, takže nemáte garantované skutočné vyčistenie aj nevyhnutnú starostlivosť a to sa týka najmä kvalitnej a drahej obuvi. Manuálne čistenie tak zostáva stále najpreferovanejší spôsob.

Pračka obuvi od spoločnosti Haier hravo vyrieši vašu dilemu. Prvá stereo sprejová technológia  funguje na báze vodného tlaku, ktorý dokáže preniknúť do vnútra tkaniny a odstrániť aj hlbšie usadené nečistoty a minimalizovať poškodenie. Obuv tak zostane dokonale čistá a ošetrená.

Na výstavisku sa mnoho ľudí pozastavovalo nad tým, či si tento nový pomocník nájde svoje miesto v domácnostiach. Zástupcovia firmy Haier trpezlivo vysvetľovali návštevníkom, že táto domáca pračka obuvi má dizajn zásuvky, ktorú môžete kombinovať s automatickou pračkou alebo sušičkou, takže nevyžaduje samostatný priestor a dokáže vykonávať čiastkové pranie, simultánne pranie a pranie na báze zdieľania času – komplexné ošetrenie obuvi s mnohými funkciami.

V ostatných 12 rokoch testovania modelu „RenDanHeYi” sa pračky firmy Haier spoliehali na systém 10+N, ktorý integroval zdroje svetovej kvality a tak napĺňal rôznorodé potreby užívateľov. Uvedenie úplne prvej pračky obuvi na svetový trh znamená opäť nový trend, tentokrát v oblasti čistenia obuvi a tiež zaujímavú motiváciu pre podniky, ktoré by radi prišli s vlastnými nápadmi v tejto oblasti.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/677305/Haier_shoe_washing_machine.jpg

SOURCE Haier

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.