RevitaLash® Cosmetics rozšiřuje lékařsky vedenou kolekci

March 13, 2018 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

Prodej revitalizujícího odstraňovače očního make-upu Micellar Water Lash Wash bude zahájen 1. dubna

VENTURA, Kalifornie, 13. března 2018 /PRNewswire/ — RevitaLash® Cosmetics, vedoucí společnost v kategorii péče o řasy a obočí, s potěšením oznámila nejnovější přírůstek své renomované sbírky lékařských výrobků, odstraňovač očního make-upu s kondicionérem Micellar Water Lash Wash Conditioning Eye Makeup Remover. Tento zklidňující odstraňovač je speciálně vyvinutý pro podporu kompletního režimu péče a úpravy řas, obočí a víček a jako bezolejový je bezpečný pro použití na umělé řasy.

Odstraňovač Michelar Water Lash Wash, na jehož výrobu dohlíželi oftalmologové a dermatologové, je osvědčený v nezávislé spotřebitelské výzkumné studii jako účinně odstraňující nečistoty, olej a make-up pomocí technologie micelle a zklidňujících přísad jako panthenol, aloe a heřmánek, které hydratují a posilují řasy a obočí.

„Společnost RevitaLash Cosmetics i nadále hledá inovativní způsoby, jak mohou spotřebitelé pečovat o své řasy a obočí a současně podporují rostoucí popularitu služeb péče o řasy a obočí,” uvedla Lori Jacobus, ředitelka pro marketing společnosti RevitaLash Cosmetics. „Jako značka vedená lékaři si klademe za cíl přinášet na trh nejkvalitnější výrobky péče o vlasy a oči, produkty, které jsou zaměřeny na kosmetickou péči a fungují, jak slibujeme – stejně jako naše památné kondicionéry na řasy a obočí.”

V nezávislé spotřebitelské studii 99 % uživatelů cítilo, že jejich oční oblast byla jemnější, 97 % dotazovaných uvedlo, že výrobek nezanechal nepříjemné zbytky, 95 % tvrdilo, že jejich oblast očí byla po použití čistá, a 93 % potvrdilo, že svůj make-up, který nebyl voděodolný, jednoduše odstranili.

 „Odstraňovač Micellar Water Lash Wash uzavírá naši nabídku přípravků pro péči o řasy a obočí,” vyjádřil Dr. Michael Brinkenhoff, zakladatel a generální ředitel společnosti RevitaLash Cosmetics. „Nadále jsme nejlepší destinací pro zdravé řasy a obočí.”

Odstraňovač Micellar Water Lash Wash společnosti RevitaLash Cosmetics stojí 36 USD a počínaje 1. dubnem bude k dispozici na webových stránkách RevitaLash.com a v salonech, wellness a v léčebných lázních v 62 zemích.

O značce RevitaLash Cosmetics
Kolekce této značky, která byla založena v roce 2006, obsahuje oceněný kondicionér na vlasy RevitaLash® Advanced a kondicionér na obočí RevitaBrow® Advanced Eyebrow a je k dispozici ve více než 10 000 lékařských ordinacích, lázních, salonech a specializovaných prodejnách po celém světě. Podporovatel neziskových iniciativ týkajících se rakoviny prsu společnost RevitaLash Cosmetics věnuje část výtěžků na výzkumné a vzdělávací iniciativy a tím celoročně, nejen v říjnu, přispívá postiženým rakovinou prsu. Pro informace navštivte webové stránky www.revitalash.com. [RevitaLash Advanced není k dispozici v Kalifornii.]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/653485/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

SOURCE RevitaLash Cosmetics

Related Links

http://www.revitalash.com


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.