RevitaLash® Cosmetics rozšiřuje lékařsky vedenou kolekci

March 13, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

Prodej revitalizujícího odstraňovače očního make-upu Micellar Water Lash Wash bude zahájen 1. dubna

VENTURA, Kalifornie, 13. března 2018 /PRNewswire/ — RevitaLash® Cosmetics, vedoucí společnost v kategorii péče o řasy a obočí, s potěšením oznámila nejnovější přírůstek své renomované sbírky lékařských výrobků, odstraňovač očního make-upu s kondicionérem Micellar Water Lash Wash Conditioning Eye Makeup Remover. Tento zklidňující odstraňovač je speciálně vyvinutý pro podporu kompletního režimu péče a úpravy řas, obočí a víček a jako bezolejový je bezpečný pro použití na umělé řasy.

Odstraňovač Michelar Water Lash Wash, na jehož výrobu dohlíželi oftalmologové a dermatologové, je osvědčený v nezávislé spotřebitelské výzkumné studii jako účinně odstraňující nečistoty, olej a make-up pomocí technologie micelle a zklidňujících přísad jako panthenol, aloe a heřmánek, které hydratují a posilují řasy a obočí.

„Společnost RevitaLash Cosmetics i nadále hledá inovativní způsoby, jak mohou spotřebitelé pečovat o své řasy a obočí a současně podporují rostoucí popularitu služeb péče o řasy a obočí,” uvedla Lori Jacobus, ředitelka pro marketing společnosti RevitaLash Cosmetics. „Jako značka vedená lékaři si klademe za cíl přinášet na trh nejkvalitnější výrobky péče o vlasy a oči, produkty, které jsou zaměřeny na kosmetickou péči a fungují, jak slibujeme – stejně jako naše památné kondicionéry na řasy a obočí.”

V nezávislé spotřebitelské studii 99 % uživatelů cítilo, že jejich oční oblast byla jemnější, 97 % dotazovaných uvedlo, že výrobek nezanechal nepříjemné zbytky, 95 % tvrdilo, že jejich oblast očí byla po použití čistá, a 93 % potvrdilo, že svůj make-up, který nebyl voděodolný, jednoduše odstranili.

 „Odstraňovač Micellar Water Lash Wash uzavírá naši nabídku přípravků pro péči o řasy a obočí,” vyjádřil Dr. Michael Brinkenhoff, zakladatel a generální ředitel společnosti RevitaLash Cosmetics. „Nadále jsme nejlepší destinací pro zdravé řasy a obočí.”

Odstraňovač Micellar Water Lash Wash společnosti RevitaLash Cosmetics stojí 36 USD a počínaje 1. dubnem bude k dispozici na webových stránkách RevitaLash.com a v salonech, wellness a v léčebných lázních v 62 zemích.

O značce RevitaLash Cosmetics
Kolekce této značky, která byla založena v roce 2006, obsahuje oceněný kondicionér na vlasy RevitaLash® Advanced a kondicionér na obočí RevitaBrow® Advanced Eyebrow a je k dispozici ve více než 10 000 lékařských ordinacích, lázních, salonech a specializovaných prodejnách po celém světě. Podporovatel neziskových iniciativ týkajících se rakoviny prsu společnost RevitaLash Cosmetics věnuje část výtěžků na výzkumné a vzdělávací iniciativy a tím celoročně, nejen v říjnu, přispívá postiženým rakovinou prsu. Pro informace navštivte webové stránky www.revitalash.com. [RevitaLash Advanced není k dispozici v Kalifornii.]

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/653485/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg

SOURCE RevitaLash Cosmetics

Related Links

http://www.revitalash.com

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.