Platformy Xiaozhu.com a agoda oznámily vznik globálního strategického partnerství s cílem zkvalitnění sdíleného ubytování

March 13, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

PEKING, 13. března 2018 /PRNewswire/ — Nejrychleji rostoucí čínská platforma pro sdílené ubytování Xiaozhu.com oznámila, že uzavřela globální strategické partnerství s celosvětovou internetovou rezervační platformou agoda, členem společnosti Booking Holdings. Spolupráce těchto dvou společností se zaměří na oblasti registrace, inovace technologií a služeb, propagaci značek a marketing, čímž využijí zkušenosti a poznatky z různých trhů, aby mohly přinést svým zákazníkům na celém světě novou ubytovací zkušenost při sdílení domácností. V počáteční fázi této spolupráce budou oba partneři sdílet svůj inventář, což pro každou platformu bude představovat 100 000 položek na seznamu. 

Platforma agoda je jednou z nejrychleji rostoucích internetových cestovních agentur, která svým zákazníkům na celém světě nabízí 1,8 milionu ubytovacích možností. Od vstupu na čínský trh v roce 2015 se agoda propracovala na jednu z předních pozic pro rezervaci ubytování pro čínské turisty cestující do zahraničí a také pro zahraniční turisty navštěvující Čínu.

Spencer Low, výkonný ředitel pro oblast širší Číny, vysvětluje: „Toto partnerství nabídne alternativu tradičního hotelového ubytování v Číně a pomůže cestovatelům, kteří očekávají větší výběr ubytovacích možností. Společnosti Xiaozhu a agoda budou moci společně nabídnout jednoduchý přístup k ubytování s různými výhodami. Jednou z nich je flexibilita společného pobytu většího počtu osob v jedné větší budově, když cestují jako skupina přátel nebo rodina, a druhou je více možností pro osoby na služební cestě, které by si chtěly užít komfortu domova. Navíc se tyto nové nabídky odlišují také cenovými pásmy, abychom uspokojili cestovatele s různými finančními možnostmi. Pevně věříme, že kombinace bohatých zkušeností společnosti Xiaozhu z čínského trhu a poznatky společnosti agoda jako globální internetové cestovní kanceláře pozvednou zkušenosti zákazníků s námi nabízenými pobyty na vyšší úroveň.”

Chen Chi, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Xiaozhu, také označil toto spojení sil za oboustranně výhodnou spolupráci. Celosvětový úspěch firmy agoda, zejména její zkušenosti z asijských zemí, zvýší dynamiku globalizace společnosti Xiaozhu. „Vzhledem k tomu, že aktivní i pasivní cestovní ruch v Číně rychle roste, platformy nabízející pobyty musí být schopny poskytovat vysoce kvalitní služby spotřebitelům na celém světě. Právě proto platforma Xiaozhu rozvíjí spolupráci s partnery ze svého odvětví,” vysvětluje pan Chen.

Od zahájení svého působení v zahraničí v roce 2017 dokázala společnost Xiaozhu získat ubytovací kapacity ve více než 100 zámořských městech, kdy obzvláště silný rostoucí trend zaznamenává na rozvíjejících se trzích s ubytováním v domácnostech Japonska a Thajska. V dokumentu s názvem „Zpráva z průzkumu ekonomiky sdílení v Číně v letech 2017-2018″, vydaném agenturami Nanfang Daily, Nanfang+ APP a iMedia Research v únoru tohoto roku, byla platforma Xiaozhu zařazena na první místo v žebříčku konkurenceschopnosti v odvětví sdílení domácností.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/653639/Xiaozhu.jpg

SOURCE Xiaozhu.com

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.