Ohromný úspěch na autosalonu NAIAS 2018 je předzvěstí nové kapitoly GAC Motor

January 31, 2018 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

Nadšení z růstu a nabídky modelů vozů této společnosti tvoří základ pro expanzi na globální trhy

DETROIT, 31. ledna 2018 /PRNewswire/ — Společnost GAC Motor, nejrychleji rostoucí výrobce automobilů v Číně, slaví ukončení svého 4. představení na Severoamerickém mezinárodním autosalonu (NAIAS) v Detroitu, kde jeho hitová řada vozidel, včetně sedanu GA4 a koncepčního vozu Enverge, získala nadšené recenze a způsobila velký vzruch a očekávání pro plány společnosti expandovat na severoamerický trh do roku 2019.

Společnost získala značnou pozornost médií a odborného publika, včetně Honga Leie, generálního konzula Čínské lidové republiky v Chicagu; Ricka Snydera, guvernéra státu Michigan; Brendy Lawrence, členky amerického Kongresu; a Ryana LaFontaine, předsedy autosalonu NAIAS 2018, který navštívil stánek společnosti GAC Motor a seznámil se s hlavními průlomovými kroky, kterých společnost dosáhla v uplynulém roce.

„Společnost GAC se v současné době připravuje pro vstup na americký trh do roku 2019. Jsou odvážní, když čelí všem náročným výzvám, vizionářští při vytváření svých plánů a proaktivní při prosazování na světovém trhu, což si získalo obdiv konkurenčních společností v USA,” řekl na tiskové konferenci Ryan LaFontaine, předseda autosalonu NAIAS 2018. „Jsme optimističtí ohledně tržního potenciálu společnosti GAC v USA a těšíme se na jejich vozy na našich silnicích.”

Tiskové konference společnosti GAC Motor na autosalonu NAIAS 2018 se zúčastnilo téměř 500 hostů a předních médií a byla komentována více než 650 celosvětovými a průmyslovými médii po celém světě, včetně magazínu Forbes, stanic BBC, CNBC a dalších, které publikovaly více než 2 000 zpráv a podrobných informací a oslovily 1 miliardu lidí. Uznaly GAC Motor za nejpřekvapivější značku na autosalonu NAIAS.

Vedoucí pracovníci špičkových globálních dodavatelů, včetně společností Continental, Aptiv, Valeo, Faurecia, ZF TRW, Nexteer a Michelin, vyjádřili uznání a plnou podporu pro klíčové kroky společnosti GAC Motor ke globálnímu dosahu před vstupem na americký trh v roce 2019, stejně jako svou naději na posílení vztahů spolupráce se společností.

Florent Menegaux, provozní ředitel společnosti Michelin, vyzval společnost GAC Motor, aby se zúčastnila druhého summitu MOVIN’ ON na téma globální udržitelné mobility v roce 2019 a navštívila centrum výzkumu a vývoje Michelin LDX ve Francii.

Přítomní prodejci automobilů poblahopřáli společnosti GAC Motor za to, že v roce 2017 dosáhli prodeje 500 000 vozů a udrželi si silný růst v průběhu několika po sobě jdoucích let a vyjádřili naději na další posílení spolupráce s GAC Motor.

Kromě svých aktivit na autosalonu NAIAS podnikla společnost GAC Motor současně kroky, kterými se začala představovat severoamerickým spotřebitelům. Během autosalonu se také objevily reklamy na nejpopulárnější vozidla společnosti na velkých obrazovkách na náměstí Times Square, kde si lidé povšimli velmi povedeného designu vozidel GAC Motor, a při rozhovorech uvedli, že se těší na GAC Motor na americkém trhu.

„Značka světové úrovně musí splňovat tři požadavky: implementovat globální výzkum a vývoj, výrobu a distribuci výrobků, plně uspokojit poptávku na globálním trhu a získat uznání od potenciálních zákazníků po celém světě. Přesně toho se GAC Motor snaží dosáhnout,” uvedl Yu Jun, prezident společnosti GAC Motor.

V budoucnu bude společnost GAC Motor pokračovat v realizaci svých plánů expanze do Severní Ameriky. Po svém prvním americkém výzkumném a vývojovém centru v Silicon Valley, který vstoupil do provozu v roce 2017, plánuje GAC Motor další dva – v Los Angeles a Detroitu. Mezitím mnoho amerických prodejců, přesvědčených o úspěšném představování vysoce kvalitních produktů a inovativních technologií společnosti GAC Motor, projevilo velký zájem o vytváření partnerství se společností, která v roce 2018 založí také prodejní společnost v Severní Americe a bude se účastnit každoroční konference Národní asociace automobilů (NADA) příští rok v březnu.

O společnosti GAC Motor

Společnost Guangzhou Automobile Group Motor CO., LTD (GAC Motor) byla založena v roce 2008 a je dceřinou společností GAC Group, která zaujímá 238. místo mezi společnostmi Fortune Global 500. Společnost vyvíjí a vyrábí vysoce kvalitní vozidla, motory, komponenty a autopříslušenství. GAC Motor nyní po dobu pěti po sobě jdoucích let dosahuje podle údajů čínského výzkumu kvality J.D. Power Asia Pacific (IQS) nejvyšší hodnoty mezi všemi čínskými značkami, což demonstruje strategii společnosti zaměřenou na kvalitu inovačního výzkumu a vývoje, výroby pro dodavatelský řetězec a prodeje a služeb.

Pro více informací navštivte:

Facebook: https://www.facebook.com/GACMotor 
Instagram: https://www.instagram.com/gac_motor
Twitter: https://www.twitter.com/gac_motor

Kontakt pro média:

Sukie Wong
+86-186-8058-2829
GACMotor@126.com

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/635616/Yu_Jun__president_of_GAC_Motor.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/635617/GS8_3.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/635615/GAC_Times_Square_NYC.jpg

SOURCE GAC Motor


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.