Li Jinyuan: „Svět se nyní soustředí na Čínu. TIENS je in!”

April 16, 2018 | By forimmediaterelease.net - | Filed in: Press Releases.

PEKING, 17. dubna 2018 /PRNewswire/ — Hlavní čínské mezinárodní ekonomické setkání, každoroční konference Boao fórum pro Asii 2018, byla oficiálně zakončena 11. dubna. Li Jinyuan, předseda skupiny Tiens, byl přizván k účasti na fóru na téma „Otevřená a inovativní Asie pro svět větší prosperity”, kde uvedl, že stejně jako globální ekonomika sleduje Čínu, Čína sleduje svět. Iniciativa Belt and Road (Pás a cesta) přinesla společnosti otevřenou platformu, která má přilákat všechna průmyslová odvětví, aby se zaměřila na Čínu.

Li Jinyuan uvedl, že můžeme použít Hainan jako příklad: „Pokud může Hainan dosáhnout plánu ochrany životního prostředí a zdravotního cestovního ruchu, tak jistě vytvoří zázraky v budoucnosti. Společnost Tiens je vždy připravena na každou příležitost a využije současný trend k urychlení své přípravy.” Společnost Tiens je již dlouho v popředí globalizace. Její nahromaděné zkušenosti v průběhu let značně ovlivní dlouhodobý globální rozvoj podniků. „V reakci na tuto iniciativu povzbuzujeme podniky, aby využily této příležitosti a staly se globálními. To je nejlepší způsob, jak aktivně čelit světu.”

Li Jinyuan zdůraznil, že „Tiens je mezinárodní společnost a iniciativa Pás a cesta je jako motor, který zahajuje globalizaci Tiens.”

Li Jinyuan navštívil fórum Boao pro Asii 2018 jako vynikající podnikatel, který se účastnil dílčích fór „pouze pro pozvané”. Dne 9. dubna se zúčastnil rozhovorů na téma ostrovní spolupráce v rámci Námořní hedvábné stezky 21. století, které se účastnili guvernéři a vládní představitelé zemí ASEAN a přední světoví lídři v oblasti podnikání. Pan Li byla také pozván, aby se 10. dubna zúčastnil dialogu mezi generálními řediteli Japonska a Číny jako jeden z deseti vybraných podnikatelů pro delegaci Číny. Pan Li zde představil globální strategii společnosti Tiens a úspěšné zkušenosti společnosti Tiens s iniciativou Pásu a cesty.

Pan Haiping, mediální ikona a zástupce generálního ředitele Kanceláře generálního ředitele zpravodajské agentury Xinhua uvedl, že slavnostní zahájení konference Boao fóra pro Asii 2018 ukázalo, že iniciativa Pás a cesta pochází z Číny, ale příležitosti a úspěchy, které přináší, patří světu.

Pan Haiping je přesvědčen, že Tiens Group jako čínská značka, která se značnou měrou podílí na mezinárodním trhu, představuje jeden z čínských „globálních” podniků. Společnost Tiens Group byla založena v roce 1995 a vstoupila na mezinárodní trh v roce 1997. Po zavedení iniciativy Pás a cesta společnost Tiens Group reagovala okamžitě a otevřela nové trhy ve 37 zemích a regionech, včetně Spojených států, Austrálie, Francie, Itálie, Španělska, Jižní Koreje, Spojených arabských emirátů a Filipín. Společnost Tiens v současnosti podniká ve více než 190 zemích a regionech světa, založila pobočky ve 110 zemích a regionech a vytvořila strategické aliance s vynikajícími společnostmi v mnoha zemích po celém světě. Společnost Tiens nastavila průmyslové měřítko pro čínské podniky, aby se úspěšně „globalizovaly”.

Podle tématu a ducha konference pan Cui Xiaolin, šéfredaktor časopisu China Economic Weekly, People’s Daily řekl, že výroční Boao fórum pro Asii 2018 je v letošním roce první diplomatickou akcí v Číně a čínští vládní představitelé jí přikládají velkou důležitost. Je také novým výchozím bodem, kdy počet přítomných vedoucích představitelů zemí a světových obchodních lídrů převyšuje počty z předchozích let. Řekl, že z pohledu Asie Čína čelí světu ve prospěch celé Asie a v této nové éře dosáhla nových výšin.

Pan Cui Xiaolin se domnívá, že Čína se stala ekonomickým lídrem světa, a to zejména díky iniciativě Pás a cesta. Čína vedla rozvoj zemí v této oblasti, což také významným způsobem pomohlo hospodářskému růstu Číny. Zdůraznil, že rozvoj iniciativy Pás a cesta není jen vyhledáváním obchodních příležitostí, ale také posláním zastupovat čínské společnosti, aby vstoupily na globální scénu, což umožňuje světu sledovat účast Číny. Účast společnosti Tiens na iniciativě Pás a cesta je toho dalším důkazem.

Odkazy na fotografie: 
http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=310274  

SOURCE Tiens Group

 


To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.