Li Jinyuan, předseda společnosti Tiens Group, se zúčastnil 5. fóra světového rozvoje malých a středních podniků z Číny

January 14, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

HANGZHOU, Čína, 14. ledna 2018 /PRNewswire/ — Dne 10. ledna 2018 proběhlo v hotelu Hangzhou Intercontinental páté Fórum o globálním rozvoji pro malé a střední podniky z Číny (Fifth China SME Development Forum) a páté Fórum o inovacích a rozvoji značek v Číně. Li Jinyuan, předseda společnosti Tiens Group jakožto viceprezident Globální aliance malých a středních podniků v regionu Číny, se zúčastnil akce a diskutoval s dalšími mezinárodními lídry a odborníky o nových možnostech rozvoje malých a středních podniků na celém světě v roce 2018, aby pomohl malým a středním podnikům získávat mezinárodní zdroje, expandovat na globálních trzích a objevovat příležitosti pro spolupráci, aby společně rozvíjely a vytvářely nové platformy.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/628000/Chairman_Li_Jinyuan_having_a_dialogue_with_David_Cameron.jpg

Akcí se také zúčastnili pan Hou Yan, asistent prezidenta společnosti Tiens Group, a paní Huang Jiazhen, ředitelka divize brandingu a globálních vztahů s veřejností společnosti Tiens Group.

Akce byla pořádána Světovou asociací malých a středních podniků, Asociací pro mezinárodní spolupráci a výměnu mezi Spojenými státy a Čínou a Projektem inovací a rozvoje značek v Číně. S tématem „Nová éra” tato konference komplexně analyzovala hospodářský vývoj v roce 2017 a aktivně zkoumala trendy čínských a mezinárodních trhů v roce 2018, aby rychle ukázala globální obchodní příležitosti.

Účastníci konference velmi oceňovali mezinárodní strategii společnosti Tiens Group jako vynikajícího představitele podniků vstupujících na mezinárodní trhy. Světová asociace malých a středních podniků jako organizátor konference uvedla, že předseda Li uvedl společnost Tiens Group na mezinárodní trhy s obrazem čínské značky. Strategie globalizace a vynikající úspěchy společnosti Tiens Group jsou velmi uznávány jak doma, tak i v zahraničí. Světová asociace malých a středních podniků jmenovala předsedu Li Jinyuana viceprezidentem pro oblast Číny, aby pomohl čínským podnikům při vstupu na mezinárodní trhy a vytváření obrazu čínské značky.

Během tohoto fóra byl předseda Li Jinyuan přizván k účasti na dialogu mezi bývalým britským premiérem Davidem Cameronem a čínskými podnikateli. Wang Zhenghua, předseda společnosti Chunqiu Group, Li Guangdou, poradce značky CCTV a známý odborník na marketingovou strategii značky a Chen Jun, předseda společnosti Guo-Chuang Limited společně s Davidem Cameronem si podrobně vyměnili názory na globalizaci a způsoby pomoci vlád při rozvoji podniků. Předseda Li Jinyuan uvedl, že události fóra výrazně posílily přátelství mezi Čínou, Velkou Británií, Francií, Jižní Koreou a dalšími zeměmi a vytvořily velmi dobrou platformu pro spolupráci a výměnu mezi podniky.

Během večeře, která následovala po fóru, si předseda Li Jinyuan a zúčastnění hosté vyměnili názory na globální strategii společnosti Tiens Group v oblasti zdraví a strategii jejich třetího start-upu. Předseda Li Jinyuan uvedl, že společnost Tiens Group jako nadnárodní konglomerát integrující kapitál, obchodní kapitál a finanční kapitál v různých oblastech, jako je biotechnologie, zdravotní management, hotelový cestovní ruch, vzdělávání a školení, elektronický obchod, mezinárodní obchod a finanční investice, je vedena strategickými principy diverzifikace podnikání, síťové integrace a obchodní synergie. Díky globální vizi založené na strategii Pásu a cesty bude společnost Tiens Group podporovat zavádění více obchodních modelů po celém světě a bude se moci podílet na inovativních modelech marketingu založeného na ekonomickém aspektu a zákaznickém zážitku. Nadále budeme podporovat spotřebu, abychom vytvořili bohatství, větší bohatství pro rodinné podniky, integrovali sociální zdroje, spojili elektronický obchod s maloobchodními prodejnami, dosáhli zvýšení hodnoty a vytvořili globální alianci.

Vyjádřil, že „zdravá Čína” se již stala národní strategií Číny. Tiens Group jakožto lídr v oblasti zdravotnictví působí v souladu s vládní politikou a obecnými trendy a prosazuje vývoj zdravotnictví tím, že optimalizuje a integruje globální zdroje společnosti Tiens Group. V současnosti skupina Tiens provozuje pobočky ve 110 zemích a regionech a přerozděluje světový trh na 21 regionů. Vstupuje také na nové trhy ve 37 zemích a regionech, jako např. Austrálie, Francie, Jižní Korea a Spojené arabské emiráty. Společnost Tiens Group vytvořila strategické spojenectví s nejvýznamnějšími mezinárodními podniky a nastavila pro čínské podniky příklad internacionalizace.

Odkaz na fotografie:
http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=304749

SOURCE Tiens Group

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.