HUAWEI P20 a AppGallery – Zjistěte, jaké překvapení vám přinášejí!

April 24, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

ŠEN-ČEN, Čína, 24. dubna 2018 /PRNewswire/ — Dne 27. března měla řada smartphonů HUAWEI P20 slavný debut v Grand Palais v Paříži. Jako první čínský smartphone, který zdobil „posvátné” sály Grand Palais, HUAWEI P20 nejenže nezklamal, ale velmi potěšil publikum svou spoustou inovativních nových technologií.

Téměř bezrámečkový displej a úchvatné barevné možnosti

Model HUAWEI P20 je vybaven obrazovkou s téměř bezrámečkovým displejem s „ušima” s dvojitou obrazovkou a tlačítkem Home se zabudovaným snímačem otisků prstů. Tělo telefonu je dodáváno ve výběru překrásných barev – Black, Midnight Blue, Pink Gold a Twilight.

Trojitý fotoaparát Leica

HUAWEI P20 Pro je vybaven fotografickým systémem Leica s trojitým senzorem se super širokou clonou a špičkovou světelnou citlivostí. Systém trojitého fotoaparátu HUAWEI P20 Pro vám nabízí 3x optický zoom, 5x hybridní zoom a 10x digitální zvětšení podporované AI. DxOMark, přední webová stránka pro hodnocení kvality obrazu, udělila smartphonu HUAWEI P20 Pro rekordní kombinované skóre 109 bodů, které nazvala novou mírou telefonních fotoaparátů.

Nezapomenutelná uživatelská zkušenost

Pro vylepšenou životnost baterie při jediném nabití je standardní HUAWEI P20 vybaven vysokokapacitní baterií 3 400 mAh, zatímco HUAWEI P20 Pro je dodáván s napájecím zdrojem 4 000 mAh. Toto je navíc posíleno procesorem Kirin 970 vylepšeným AI, který má vynikající energetickou účinnost. Série HUAWEI P20 podporuje také nabíjecí protokol HUAWEI SuperCharge, který umožňuje smartphonu HUAWEI P20 nabíjet z 0 % do 58 % kapacity baterie již za 30 minut.

Kromě svého působivého seznamu hardwarových specifikací je HUAWEI P20 také vybaven množstvím užitečných předinstalovaných aplikací, jako je trh aplikací HUAWEI AppGallery. Kromě poskytnutí bezpečné platformy pro stahování a instalaci obrovského množství užitečných aplikací vám AppGallery také nabízí speciální slevy na aplikace, které se různí v závislosti na tom, kde ve světě se nacházíte.

Chcete-li získat přístup ke svým speciálním nabídkám aplikací, otevřete AppGallery a přejděte na ME – Gifts (JÁ – Dárky). Interní uživatelé zde najdou sbírku užitečných aplikací speciálně vybraných pro svou oblast.

Nejdříve se podívejme na úžasné cenové nabídky pro aplikace, kterých si mohou užívat evropští uživatelé.

TIDAL

TIDAL je aplikace pro streamování hudby, která uživatelům umožňuje streamovat více než 400 000 skladeb a hudebních videí v úžasné kvalitě HD. Uživatelé AppGallery se mohou těšit na bezplatné 90denní předplatné této úžasné aplikace. Spolu se zvukovým systémem Dolby Atmos a Dolby AC-4 smartphonu HUAWEI P20 a neuvěřitelnou audiovizuální kvalitou značky TIDAL se uživatelé dostanou přímo ke svým oblíbeným skladbám a hudebním videím.

Eatwith

Chcete si dát chutné domácí jídlo a ochutnat místní kulinářskou kulturu? Eatwith pomáhá uživatelům dělat přesně toto a je užitečnou aplikací pro cestovatele i gastronomy. Uživatelé HUAWEI P20 a AppGallery v Evropě získávají exkluzivní slevu 10 euro na svou první gastronomickou zkušenost s touto jedinečnou a vzrušující aplikací.

Apus Camera

APUS Camera je aplikace bohatá na funkce selfie, která je dodávána s mnoha úžasnými filtry, zábavnými nálepkami a režimy krásy. Práce s režimem Portrét určitě přinese uživatelům ohromující zážitek z fotografování. S využitím selfie fotoaparátu smartphonu HUAWEI P20 o rozlišení 24 megapixelů a 40 megapixelového zadního fotoaparátu má aplikace APUS Camera exkluzivní kolekci speciálních filtrů, efektů PIP a samolepek jen pro uživatele smartphonu HUAWEI P20.

Uživatelé v neevropských regionech si ale nemusí zoufat, protože uživatelé AppGallery v jiných regionech také získají svůj spravedlivý podíl na speciálních cenových nabídkách pro aplikace.

Easybook

Easybook je uživatelsky přátelská online platforma pro rezervaci vlakových jízdenek, pronájem aut a lístky na trajekty v Malajsii, Singapuru, Indonésii a Thajsku. Aplikace umožňuje uživatelům přístup k více než 500 společnostem veřejné dopravy a více než 10 000 autobusovým trasám. Uživatelé zařízení Huawei získají speciální slevu ve výši 5 % na autobusové jízdné. Easybook činí cestování v jihovýchodní Asii snadnějším a příjemnějším zážitkem.

Manga

Aplikace Manga umožňuje uživatelům přístup k široké škále klasických a nově vydaných komiksových románů z nejrůznějších žánrů. Obrovská bezrámečková obrazovka smartphonu HUAWEI P20 s vysokým rozlišením je bezvadná pro čtení oblíbených komiksů nebo románů. Uživatelé zařízení Huawei v regionu Asie a Tichomoří se mohou těšit na 1měsíční předplatné této aplikace zdarma.

A co uživatelé na Středním východě?

Jollychic

JollyChic je online nákupní aplikace s více než 1 milionem produktů, které se na Středním východě těší 80% pokrytí trhu. Uživatelé přístrojů Huawei mohou při používání této aplikace využívat exkluzivní slevu 10 %.

Nyní, když už víte více o zcela novém vlajkovém smartphonu HUAWEI P20 stejně jako o úžasných slevách na aplikace, které můžete využít, na co čekáte? Získejte svůj HUAWEI P20 ještě dnes!

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680505/HUAWEI_P20.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680509/Advanced_Camera_System_Design.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680512/The_Next_Level_of_AI_Optimization.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/681204/Rewards_Privileges_Exhibition_on_HUAWEI_P20_Conference.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680510/TIDAL.jpg
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680507/Eatwith.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680506/Apus_camera.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680514/Easybook.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680513/Manga.jpg 
Foto – https://mma.prnewswire.com/media/680508/Jollychic.jpg 

SOURCE Huawei

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.