Christie Velvet CorePlus LED zapewnia elastyczne, kompleksowe, przystępne cenowo rozwiązanie ściany wideo

February 5, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

AMSTERDAM, 5 lutego 2018 r. /PRNewswire/ — ISE — Nowe ściany wideo CorePlus LED Christie® Velvet® zapewniają niezrównaną elastyczność budowy przy zachowaniu przystępności cenowej w tego typu rozwiązaniu. Dostępne w wielkościach pikseli od 1,2 do 4 mm modele łatwo skalują się do najpopularniejszych rozdzielczości, w tym 4K, umożliwiając pełne dostosowanie z opcjami zdalnymi i wbudowanymi dzięki pojedynczej architekturze. Ściany mogą być instalowane i serwisowane z przodu lub z tyłu. Sprawdzające się idealnie między innymi w przestrzeniach publicznych, kasynach, parkach rozrywki, domach modlitwy, studiach nadawczych, pokojach kontrolnych i salach konferencyjnych rozwiązania mogą być instalowane bezpośrednio z głębią instalacji poniżej 100 mm.

Modele Christie Velvet CorePlus zaprojektowane są z naciskiem na elastyczność i przystępność cenową, jednocześnie zapewniając szereg funkcji spotykanych zazwyczaj w droższych rozwiązaniach LED. Wbudowane lub zdalne opcje zasilania w modelach CorePlus zwiększają możliwości instalacji, jednocześnie zapewniając wydajne zarządzanie ciepłem i redundancją na potrzeby zastosowań 24 x 7. Modele Christie Velvet CorePlus wyposażono w bezpośredni system montażu, przez co instalacja na płaskich ścianach jest bardzo szybka i łatwa, tym samym eliminując konieczność stosowania dodatkowych stelaży, co jeszcze bardziej zmniejsza całkowite koszty systemu. Co więcej, dzięki nowemu kontrolerowi E600 użytkownicy końcowi mogą szybko zeskalować rozwiązanie do rozdzielczości 4K przy 60 Hz.

– Nasi klienci nie muszą już poświęcać ważnych funkcji przy zakupie przystępnych cenowo ścian wideo LED – skomentował David Griffiths, dyrektor rozwoju rynku na obszarze EMEA w firmie Christie. – Po tym, jak klienci wybiorą rozwiązania Christie, pracujemy z nimi na każdym etapie, zapewniając jak najlepsze wykorzystanie elastyczności modeli CorePlus przy opracowywaniu rozwiązań przenoszących wizję do rzeczywistości. Klienci mogą być pewni, że decydując się na Christie, decydują się na najwyższą jakość produktów, usług i obsługi marki Christie – dodał dyrektor.

– Zapotrzebowanie na wewnętrzne ekrany LED o małych wielkościach pikseli na rynkach międzynarodowych ciągle rośnie i ma wzrosnąć o 19% CAGR w ciągu najbliższych czterech lat, a sprzedaż ma sięgnąć poziomu 2,9 miliarda dolarów w roku 2021 – skomentował Chris McIntyre-Brown, zastępca dyrektora do spraw sprzętu profesjonalnego i wystaw w firmie FutureSource Consulting. – Powoli zaczynamy dostrzegać na rynku przystępne cenowo ściany wideo LED produkcji najlepszych producentów sprzętu audiowizualnego, co jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów na rynkach na całym świecie. To z kolei doprowadzi do większej popularyzacji technologii LED o małych wielkościach pikseli – dodał dyrektor.

Christie udostępnia klientom kalkulator LED w sieci
Firma Christie udostępniła nowy kalkulator LED w sieci pozwalający integratorom, dystrybutorom, konsultantom i partnerom architektonicznym, a także użytkownikom końcowym, na szybkie i łatwe projektowanie ścian wideo LED odpowiadających potrzebom. Po jednym kliknięciu klienci mogą otrzymać kosztorys od przedstawicieli działu sprzedaży firmy Christie.

– Christie chce być najlepszym dostawcą ścian wideo LED – dodał Romanowitz – a zintegrowanie kalkulatora LED w sieci z naszymi wewnętrznymi systemami pozwoli na szybsze i skuteczniejsze odpowiadanie na zapytania klientów.

Modele Christie Velvet CorePlus dostarczane będą już wiosną roku 2018 z trzyletnią gwarancją na części i robociznę i cieszącą się uznaniem obsługą klienta Christie.

Christie rozbudowuje serię LED Velvet Apex
Firma Christie z przyjemnością ogłasza, że seria Velvet Apex sprawia, że ściany wideo 4K są jeszcze lepsze i mniej skomplikowane dzięki nowemu kontrolerowi E600 w rozdzielczości 4K przy 60 Hz. Projekt jest nie tylko łatwiejszy w konfiguracji, ale w samym łańcuchu sygnału wykorzystywana jest mniejsza liczba komponentów, co oznacza obraz bez artefaktów i lepsze doznania wzrokowe dla publiczności.

Charakteryzujące się ulepszaniem niskiej jasności, zaawansowanym przetwarzaniem obrazu, kompatybilnością z sygnałem HDR10 i wysoką jakością obrazu modele z serii Christie Apex gwarantują żywe i dokładne odwzorowywanie obrazu nawet w najmniejszych szczegółach.

Seria Apex, w pełni certyfikowana i zapewniająca działanie 24 godziny, 7 dni w tygodniu w rozdzielczości 4K przy 60 Hz, charakteryzuje się obsługą z dostępem z przodu, systemem montażu bezpośredniego, zdalnym i redundantnym źródłem zasilania oraz wąskim projektem zgodnym z wymogami ADA. Dzięki temu możliwa jest budowa niezawodnych, elastycznych ścian wideo LED na długie lata.

Rozbudowana seria Apex dostępna jest w różnych wielkościach pikseli od 1,2 do 2,5 mm. Model o wielkości 0,9 mm wprowadzony na rynek w grudniu 2017 r. dopełnia ofertę poprzez zapewnianie jednego z najmniejszych rozmiarów plamek na rynku. Seria Apex w formacie 16:9 wyświetla treści z zachowaniem nawet najmniejszych szczegółów, przez co jest idealnym wyborem w zastosowaniach, w których najbardziej liczy się jakość i przejrzystość obrazu. Za rozwiązaniami stoją wiodące w branży gwarancja i obsługa klienta Christie.

O Christie
Firma Christie Digital Systems USA, Inc. jest globalną firmą zajmującą się technologiami audio i wideo i jest spółką całkowicie zależną Ushio Inc. w Japonii (JP:6925). Nieustannie wyznaczając standardy branżowe poprzez wprowadzanie na rynek pionierskich rozwiązań wśród najbardziej zaawansowanych projektorów, systemów wyświetlaczy oraz rozwiązań dźwiękowych w salach kinowych, firma Christie zdobyła uznanie jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w zakresie technologii obrazu na świecie. Od sklepowych wystaw w Hollywood, przez najważniejsze centra dowodzenia po sale lekcyjne i symulatory szkoleniowe rozwiązania obrazu i projektory Christie skupiają uwagę publiczności na całym świecie poprzez dynamiczne, oszałamiające obrazy oraz porywające dźwięki. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.christieemea.com lub www.christieled.com.

Profile firmy: 
https://www.twitter.com/christiedigital
https://www.twitter.com/christievive
https://www.facebook.com/christiedigital
https://www.linkedin.com/company/christie-digital-systems
https://www.youtube.com/christiedigital
https://www.instagram.com/christiedigital
https://vimeo.com/christiedigital

Nazwa Christie jest znakiem towarowym firmy Christie Digital Systems USA, Inc. zarejestrowanym w Stanach Zjednoczonych i niektórych innych państwach.

Nazwa Christie® Velvet® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Christie Digital Systems USA, Inc. 

ŹRÓDŁO Christie

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.