Cenový index kaméliového oleje Xinhua-Changshan byl oficiálně zaveden

January 13, 2018 | By forimmediaterele | Filed in: Press Releases.

Travel & Tourism Industry release:

PEKING, 13. ledna 2018 /PRNewswire/ — Index cen kaméliového oleje Xinhua-Changshan, který byl společně sestaven Čínskou hospodářskou informační službou (CEIS) pod zpravodajskou agenturou Xinhua News Agency a vládou oblasti Changshan v provincii Zhejiang, byl zaveden 6. ledna.

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/627985/camellia_oil_price_index.jpg

„Index cen kaméliového oleje Xinhua-Changshan odráží změny faktorů ovlivňujících celý průmyslový řetězec kaméliového oleje, který pomůže zvýšit vliv a zlepšit cenovou politiku čínského průmyslu kaméliového oleje ve světě a také zvýšit příjmy pro zemědělce,” řekl Su Huizhi, viceprezident agentury CEIS.

Tento index vychází z cen výrobců kaméliového oleje v Changshanu a plně odráží cenové trendy surovin (zdroj), ropných produktů (střední tok) a druhotných produktů (navazující). Index má jako základ stanovenu hodnotu 1 000 s cenami z listopadu roku 2015.

Od základního období došlo k meziročnímu růstu indexu. Celkový index cen se v prosinci roku 2017 ve srovnání se základním obdobím zvýšil o 79,25 procenta. Zatímco meziměsíční index cen surovin, oleje a vedlejších produktů vzrostl o 63,37 procenta, 72,68 procenta a 183,72 procenta.

Liu Zhiwei, výkonný generální tajemník divize Woody Oil Čínské asociace lesního průmyslu, uvedl, že index cen kaméliového oleje Xinhua-Changshan hraje rozhodující roli při alokaci tržních zdrojů, zvyšuje efektivitu provozu trhu a zvyšuje kvalitativní rozvoj oleje ze semen Camellia oleifera.

CEIS je zcela vlastněná společnost zpravodajské agentury Xinhua News Agency a může se pochlubit pěti platformami na národní úrovni, včetně agentur Xinhua Finance, Xinhua Silkroad, Xinhua Credit, Shanghai Petroleum and Natural Gas Exchange (SHPGX) a Xinhua Think Tank. Od své restrukturalizace v dubnu 2016 uvedla agentura CEIS řadu produktů s rozsáhlým dopadem.

Odkaz na fotografie:
http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=304699

SOURCE China Economic Information Service (CEIS)

Click here to read the full release with contact information on PR Newswire. Some releases are not in English.

To post and circulate your own press release on FIR and the eTN Network  please click here 

 


Comments are closed here.